Zpět na nabídku

Prodej bytu 3+1 s lodžií, ul. gen. Janouška, Praha 9 - Černý Most

Popis

Hledáte klidné bydlení nedaleko metra s veškerou občanskou vybaveností v blízkosti domu?

Nabízíme prodej velmi světlého bytu v osobním vlastnictví 3+1/L o výměře 76 m2 v Praze 9 - Černém Mostě. Byt se nachází v 11., posledním patře panelového domu. Část bytu je situovaná na sever a nabízí výhled
do rozlehlého parku (kuchyň a dětský pokoj), část bytu je situovaná na jih (obývací pokoj a ložnice včetně balkónu) směřuje do klidné vedlejší ulice, kde se nachází parkoviště pro obyvatele domu.


Dům je z roku 1993 a v nedávné minulosti prošel částečnou rekonstrukcí: zateplení dvouplášťové střechy, výměna většího ze dvou výtahů, proběhla i výměna oken. Byla zrekonstruována vstupní, bezbariérová hala včetně podlah, dveří a poštovních schránek. Dům je klidný a čistý. Náklady na bydlení činí vč. společného příspěvku na fond oprav činí 3 800,-Kč měsíčně. K bytu náleží 2 sklepní kóje o celkové výměře 3,02 m2.Jedna se nachází na chodbě u bytu, druhá v přízemí domu. Byt je součástí organizovaného SVJ. Byt je vhodný pro rodinu s dětmi nebo jako investice.
I v této klidnější části Prahy 14 je velmi dobře dostupná občanská a dopravní vybavenost. Prodejna Albert se nachází cca 5 minut od domu, stanice metra Černý Most, nebo Rajská zahrada zvládáme pěší chůzí do 7min, Centrum Černý Most, kde jsou veškeré nákupní možnosti, do 15 minut.

V docházkové vzdálenosti se nacházejí školní zařízení, dětská hřiště, nově zrekonstruovaný sportovní a relaxační areál, knihovna a Poliklinika Černý Most. V blízkosti domu, do 15 minut rychlé chůze se nachází jeden z nejkrásnějších výhledů na území Prahy 14 Čihadla, rybník Čeněk (Martiňák), golfové hřiště, přírodní rezervace v Pískovně a Kyjský rybník, které patří k velmi oblíbeným vycházkovým místům. V roce 2011 byl v Praze 14 kompletně zrekonstruován i skatepark na okraji sídliště, který dnes tvoří zázemí pro adrenalinové sporty i kulturní akce. Rozsáhlý park je vyhledávaný rodiči s dětmi, důchodci, ale také pejskaři.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Prodáno
Cena:
6 100 000,-Kč
Dispozice:
3+1
Ulice:
generála Janouška
Obec:
Praha 9 - Černý Most

Sdílet tuto nabídku

Klíčové parametry nemovitosti

Dispozice 3+1
Osobní vlastnictví
11. podlaží
Stanice metra 7 min od domu
Veškerý komfort v okolí
Parkování před domem

Další informace

Máte zájem o prohlídku nebo více informací? Napište nám a domluvíme se.

Další nemovitosti

crossmenuchevron-downarrow-left