Zpět na nabídku

Prodej bytu 2+1 se dvěmi lodžiemi, ul. Milady Horákové, Praha 7

Popis

Světlý byt 2+1 s možností přizpůsobení prostoru podle vlastních představ.

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost vlastnit byt o rozloze 90 metrů čtverečních s možností přestavby dle Vašich individuálních požadavků. Tento byt se nachází na atraktivní adrese Praha 7 - Holešovice, konkrétně na ulici Milady Horákové.

Dispozice bytu je 2+1, což znamená, že se skládá z prostorného obývacího pokoje, ložnice, samostatné kuchyně, koupelny a odděleného WC. Součástí je sklepní kóje, což Vám poskytne dostatek prostoru pro uložení sezónního vybavení a dalších věcí.

Máte možnost využít svou kreativitu a přestavět tento byt na dispozici, kterou si přejete. Zajímavým prvkem jsou také 2 lodžie, které nabízejí skvělé místo pro relaxaci.

Byt je momentálně ve stavu, který umožňuje jeho rekonstrukci podle Vašich vlastních představ. Budete mít svobodu výběru materiálů a designu, abyste si vytvořili vysněný domov.

Holešovice jsou vyhledávaným místem pro bydlení. Můžete se těšit na veškerou potřebnou vybavenost, jako jsou obchody, restaurace, kavárny, školy a veřejnou dopravu, které jsou v docházkové vzdálenosti. Tato oblast je známá svým kulturním dědictvím, sportovním vyžitím, galeriemi a výstavními sály, které nabízejí mnoho možností pro aktivní životní styl.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat, s radostí Vám byt osobně ukážu a zodpovím všechny Vaše dotazy.

Prodáno
Cena:
10 900 000,-Kč
Dispozice:
2+1
Ulice:
Milady Horákové
Obec:
Praha 7 - Holešovice

Sdílet tuto nabídku

Klíčové parametry nemovitosti

Unikátní lokalita
K rekontrukci
Dvě lodžie
2.NP
Sklepní kóje
Nízké poplatky

Další informace

Půdorys jednotky

Máte zájem o prohlídku nebo více informací? Napište nám a domluvíme se.

Další nemovitosti

crossmenuchevron-downarrow-left