Zpět na nabídku

Pozemek pro stavbu RD, 1410m2, Jirny, okr. Praha-východ

Popis

Nabízíme k prodeji mimořádný stavební pozemek o výměře 1.410 m2, který je situovaný na konci slepé ulice v obci Jirny (okr. Praha-východ), ul. Vrbová. Pozemek je územním plánem určen k výstavbě rodinného domu. Rozloha pozemku nabízí opravdu variabilní možnosti budoucí výstavby.

Jedná se o jeden z posledních pozemků této rozlohy a krásného prostředí v širokém okolí. Pozemek je lemován vzrostlými stromy, na severovýchodní straně protéká strouha, kde je minimální vzdálenost od stavby 6 m. Na pozemku jsou již také připraveny inženýrské sítě, elektřina, vodoměr je již osazen a možno využívat, kanalizace je taktéž připojena. Plyn je možno zavést z protější ulice ve vzdálenosti okolo 40 m.

Možnost výstavby je zde na rodinný dům o dvou nadzemních podlažích. Skvělá volba pro ty, kteří hledají klidné místo, ale zároveň perfektní dostupnost do hlavního města Prahy (po dálnici D11 maximálně 10 min.). V obci Jirny je veškerá občanská vybavenost - škola, školka, zdravotnické centrum, obchody, pošta apod. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat, nabídku opravdu doporučujeme.

Prodáno
Cena:
Dispozice:
1410m2
Ulice:
Vrbová
Obec:
Jirny

Sdílet tuto nabídku

Klíčové parametry nemovitosti

Přípojky inženýrských sítí
Poslední pozemek ve slepé ulici
Mimořádná lokalita
Obecní příjezdová cesta
Vzrostlé stromy na pozemku
10 min. do Prahy

Máte zájem o prohlídku nebo více informací? Napište nám a domluvíme se.

Další nemovitosti

crossmenuchevron-downarrow-left