Zpět na nabídku

Výjimečná novostavba 5+kk u Lipenské přehrady

Popis

Nabízíme k prodeji nadstandartní rodinný dům, kolaudovaný v roce 2019, pár minut pěší chůze od Lipenské přehrady. Celková plocha pozemku činí 1092m2.

Dům, jehož zastavěná plocha je 285m2, disponuje užitnou plochou 195m2, dispozičně je atypicky rozdělený na 5+1. Centrem domu je obývací pokoj o výměře 67m2, všechny pokoje jsou samostatně průchozí právě do něj. Dále jsou v domě dvě koupelny a samostatné WC.

Technickou místností, kde je umístěn elektrokotel projdete do prostorné dvougaráže.

RD má vlastní 37m vrtanou studnu, nicméně je napojen také na obecní vodovod. Odpady jsou napojeny na obecní kanalizaci. Vytápění je řešeno elektrickým podlahovým vytápěním.

Na výstavbě domu byly použity velmi kvalitní materiály, okna jsou plastohliníková. Na střechu byla použita kombinace plechu a betonové tašky Bramac. Dům má male nedodělky, majitelé zamýšleli část stěny obložit modřínem. Pod terasou je příprava na zimní prosklené posezení s kuchyňkou.

Kompletní stavební a projektová dokumentace, včetně všech souvisejících dokumentů je samozřejmostí.

V okolí je krásná příroda vyzývající k cyklovýletům, ale Lipno nad Vltavou není však pouze střediskem pro letní rekreaci. Na vrcholu Kramolín, který je od domu pár set metrů, vzniklo významné středisko zimních sportů, kde jsou k dispozici nejen sjezdové tratě, ale i upravené běžecké stopy, rozsáhlý snowboard park, skirestaurant, největší dětské lyžařské hřiště v České republice, moderní půjčovna sportovních potřeb a široké spektrum dalších navazujících služeb, které z tohoto střediska činí vyhledávanou destinaci zejména pro rodiny s dětmi.

Pro více informací nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Prodáno
Cena:
Dispozice:
5+kk
Ulice:
Obec:
Lipno nad Vltavou

Sdílet tuto nabídku

Klíčové parametry nemovitosti

Výhled na Lipno
Novostavba z roku 2019
Originální provedení
Exkluzivní lokalita
Kvalitní materiály
Obecní komunikace

Další informace

Máte zájem o prohlídku nebo více informací? Napište nám a domluvíme se.

Další nemovitosti

crossmenuchevron-downarrow-left