Zpět na nabídku

Dům se dvěma bytovými jednotkami v centru Benešova

Popis

Nabízíme k prodeji velmi hezký dvougenerační dům v samém centru Benešova, pár minut pěší chůzí od náměstí. Plocha pozemku činí 382m2.

Dům má dvě bytové jednotky, byt v přízemí má podlahovou plochu 83m2, dispozičně 3+1.

Horní mezonetový byt má dispozici 5+1, podlahová plocha je 125m2 (viz. přiložené plánky všech podlaží). Z horního bytu je vchod na balkon, ze kterého je výhled na sousedící městskou plovárnu.

Dům prošel rekonstrukcí včetně zateplené fasády a podkroví, rozvodů elektroinstalace, vodovodu i odpadů. Nová plastová okna i všechny dveře. Dům má také kotel na pevná paliva, který se nyní nevyužívá, ale je možnost získat dotaci na tepelné čerpadlo. Vytápění je aktuálně řešeno elektrokotlem.

Na pozemek se dostanete branou s pojezdem na dálkové ovládání. Velikou výhodou jsou čtyři parkovací stání, z toho dvě jsou umístěny přímo v garáži.

Dům se nachází v centru města s výbornou občanskou vybaveností: obchody, zdravotní středisko, mateřská a základní škola, centrální park, dětské hřiště. Výborná dopravní obslužnost, MHD a vlak.

Dům lze využít buď přímo k bydlení anebo jej možno vzhledem k poloze využít na obchodní prostory, kanceláře nebo jiné podnikatelské činnosti.

Prodáno
Cena:
13 900 000,-Kč
Dispozice:
3+1 , 5+1
Ulice:
Dukelská
Obec:
Benešov

Sdílet tuto nabídku

Klíčové parametry nemovitosti

Dvě bytové jednotky
Centrum Benešova
Po rekonstrukci
4 parkovací stání
Možnost komerčního využití
Klidné místo

Další informace

1.NP
2.NP
3.NP

Máte zájem o prohlídku nebo více informací? Napište nám a domluvíme se.

Další nemovitosti

crossmenuchevron-downarrow-left